17.11.2020 r. Seminarium pt.: Pandemia COVID-19 a finanse publiczne i stabilizacja makroekonomiczna – czy potrzebna jest zmiana paradygmatów?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym seminarium współorganizowanym przez Radę Naukową Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Komitet Nauk Ekonomicznych PAN, Komitet Nauk o Finansach PAN oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. Temat seminarium: „Pandemia COVID-19 a finanse publiczne i stabilizacja makroekonomiczna – czy potrzebna jest zmiana paradygmatów?”

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 listopada 2020 roku (wtorek) o godzinie 12.00 na platformie MS Teams. Dołączyć do spotkania mogą Państwo już od godziny 11:45 oraz w każdej chwili w czasie jego trwania. W tym celu wystarczy kliknąć „dołącz do spotkania” i poczekać chwilkę na akceptację z naszej strony. Link pozwalający na dołączenie do spotkania znajduje się w zaproszeniu na wydarzenie dostępnym poniżej. Bardzo prosimy, włączając się do spotkania, w polu „Nazwa” wpisać pełne imię i nazwisko.

Zaproszenie na wydarzenie znajduje się tutaj (proszę kliknąć w celu pobrania).

Materiały prezentowane na seminarium dostępne są pod następującymi linkami: LINK 1, LINK 2, LINK 3, LINK 4.