INE PAN poszukuje osoby do pracy na stanowisku Samodzielna księgowa

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Samodzielna/y księgowa/y

Miejsce pracy: województwo mazowieckie/Warszawa

Zatrudnienie w wymiarze całego etatu na umowę o pracę

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej oraz obsługi finansowej.
  • Prowadzenie systemów ewidencji niezbędnych do sporządzania dokumentów finansowych, w tym list płac.
  • Prowadzenie kartoteki wynagrodzeń i kartoteki zasiłków.
  • Nadzór nad właściwą ewidencją i amortyzacją mienia, majątku i praw z nim związanych.
  • Prowadzenie księgi inwentarzowej oraz przygotowanie i rozliczenie inwentaryzacji.
  • Obsługa bankowości elektronicznej.
  • Sporządzanie deklaracji oraz sprawozdań przewidzianych przepisami prawa.
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz nadzór nad ich obiegiem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości i prowadzeniu płac,
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość , finanse, ekonomia)
  • Znajomość programu księgowego RAKS 2000,
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Umiejętność obsługi MS Office (Excel, Word),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność i gotowość do pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze całego etatu na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego pod adresem: inepan@inepan.waw.pl do 13 października 2017 r. (podania które wpłyną po tej dacie mogą być rozpatrzone w zależności od przebiegu procesu rekrutacyjnego).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.